Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

                                                                 
     
 

Фабрика меблів «оВа» - одна з найбільших виробників корпусних меблів за індивідуальними проектами. Наша компанія використовує найбільший вибір матеріалів європейських виробників для виготовлення меблів. Це дозволяє нам з впевненістю говорити про те, що Ви можете замовити у нас меблі, які повністю будуть відповідати Вашим потребам і органічно вливатися у Ваш інтер'єр. Меблі, виготовлені на замовлення, завжди оригінальні, зручні та функціональні, додають інтер'єру  затишку та неповторності.
Основною метою діяльності фабрики є створення меблів найвищого гатунку та надання якісних  послуг для виробників меблів, які б задовільнили найвибагливіші потреби споживачів.

 

Історія фабрики меблів «оВа» бере свій початок у 2003 році – дати, яка стала точкою нового відліку у сфері виробництва меблів та забудови приміщень. Але ще в 1998 році Гриців Володимир створив невелике підприємство, діяльністю якого була торгівля готовими меблевими виробами.


На сьогоднішній день Компанія має сучасне виробництво з найновішим обладнанням та повністю автоматизоване.

Фабрика меблів «оВа»  займається не лише виробництвом меблевих виробів, але й торгівлею фурнітури та комплектуючих. Надає послуги порізки ДСП, ДВП, стільниць; послуги крайкування,сверління та виготовлення різноманітних фасадів. Продає та використовує у своїх виробах  продукцію таких відомих брендів, як: BLUM, GRASS, AGT, Hafelle, освітлення Wessel, розсувні системи BRAUN. У нас Ви можете придбатіи ортопедичні матраци Sleep & Fly, Schlarafia, Evolution, Take &Go; стільниці Luxe Form та іспанського бренду Alvic; Вас приємно здивує широкий вибір ДСП таких фірм, як: Swisspan, EGGER, KASTAMONU, KronoUkraine, Kronospan; найбільший вибір крайок Hranipex, Rehau, Dollken (детальне ознайомлення  з продукцією в розділі  ПРОДУКЦІЯ).
Для виробників меблів надається знижка.
                                                                                       Завжди раді нашим клієнтам!

 
                                                                                                                       © Фабрика меблів ОВА, 2013 || Карта сайту || Designed by